Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/karajar/public_html/inc/config.php on line 16
Print


 


به سایت کمانداران کرج خوش آمدید. این سایت متعلق به کمانداران کرج است و تمام مسئولیت و حقوق آن متعلق به دکتر حسن رمضانی رئیس هیئت تیر و کمان کرج می باشد.هدف ما از راه اندازی این سایت،آشنا نمودن شما با ورزش تیراندازی با کمان ،آموزش و راهنمایی شما جهت یادگیری آسان این ورزش،معرفی مسئولین،مربیان،داوران و کمانداران کرج و سایر نقاط ایران و همچنین آشنایی با مسئولین فدراسیون تیراندازی با کمان ایران،باشگاههای تیروکمان،مراکز فروش تیروکمان وملزومات جانبی آن می باشد. در بخش های دیگر اخبار مربوط به مسابقات وفعالیت های جانبی مربوط به این ورزش را به اطلاع شما می رسانیم.
از کلیه مسئولین هیئت تیروکمان شهرستانها دعوت میگردد جهت معرفی ایشان به علاقمندان،اطلاعات و تصاویر لازم را برای ما ارسال نمایند تا در سایت قرار دهیم.
هیئت تیر اندازی با کمان کرج بزرگ در زمستان 1384 با پیشنهاد آقای رضا زمانی نژاد و به همت وتلاش دکتر حسن رمضانی با همراهی تنی از علاقمندان تشکیل گردید.


   نسخه چاپي